2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Ky është banori që po prinë me vota në rrjete sociale

Edhe tri ditë na ndajnë nga finalja e madhe e spektaklit më të ndjekur në vend “Big Brother Vip Kosova 2”.

Katër finalistët të cilët kanë mbetur në garë për çmimin e madh janë Edona, Blerando, Lumbardhi dhe Shqipja.

Në një sondazh të hapur në Facebook nga Big Brother VIP Kosova, konkurrent i cili po prinë me vota në këtë sondazh është Lumbardhi, i cili nga 26.600 vota ka grumbulluar 12.301.

Pasohet nga Blerando i cili ka 8.862.

Pastaj nga Shqipja 3.035.

Dhe Edona me 2.501 vota.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit