9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Ky është banori i preferuar brenda shtëpisë

- Advertisement -

Big Brother Vip po mbahet sonte me një atmosferë më ndryshe se spektakleve tjera.

Banoret mbrëmë në ndërrimin e motmoteve kishin organizuar festë me këndim, vallëzim e aktrim, shkruan lajmi.net.

E si zakonisht edhe sonte u përzgjedh emri i preferuar i publikut mes 10 banorëve që po qëndrojnë në shtëpi.

Iliri është banori  preferuar i publikut i cili po ashtu ka të drejtën e ‘vetos’ që do të thotë të shpëtojë veten nga nominimi si dhe të zëvendësojë një të nominuar me dikë tjetër.

Ndryshe, finalja e spektaklit është shtyrë deri më 18 shkurt.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit