26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Don Xhoni i bën motrës dhuratë të veçantë dhe super luksoze

- Advertisement -

Reperi Don Xhon për festën e Vitit të Ri ka menduar një super dhuratë për motren e tij të vetme.

Artisti bashkë me dy vëllezërit e kanë surprizuar motrën e tyre me një veturë.

Lajmin e ka treguar Lindita, e motra, përmes një InstaStory në Instagram ku i ka falënderuar vëllezërit e saj për dhuratën e bërë.

“Të dashur vëllezërit e mij ju faleminderit nga zemra për këtë surprizë… E mira kthehet me t’mirë. Ju don motra shumë”, ka qenë mshkrimi i saj ku në fotografi shihet vetura e tipit Audi.

Ndërsa, ky post është rishpërndarë nga reperi i Drenicës ku i ka shkruar ” E gzofsh motër”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit