9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Kush janë miqtë më të mirë të Selena Gomezit?

- Advertisement -

Selena Gomez ka shumë miq. Mund të mendojmë se numri një në listën e miqve të saj do të ishte Taylor Sëift. Por jo.

Ajo ka ndarë një postim ku miq të vërtetë dhe të përhershëm i quan Steve Martin dhe Martin Short.

“Dua të falënderoj stevemartinreally dhe Marty-n (i cili i urren mediat sociale) që janë vërtet ndikimet më të sjellshme, të buta, të ngrohta dhe të fuqishme në jetën time. Më keni treguar një nivel klasi, intelekti dhe humori që nuk është i lehtë për t’u gjetur. Ju djema jeni vërtet miqtë më të mirë për mua përgjithmonë”, ka shruar Gomez në Instagram.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit