22.4 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Kurti: Pjesa e parë ishte e jona, e dyta e Kroacisë – ëndrra vazhdon

- Advertisement -

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pas barazimit të Shqipërisë me Kroacinë.

Kurti përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se “pjesa e parë ishte e Shqipërisë, ndërsa e dyta e Kroacisë”.

“Atmosferë që nuk përsëritet me lojë të bukur futbolli.”

Postimi i plotë:

Çfarë Shqipërie që na mbush ndjenja dhe entuziazëm! Pjesa e parë ishte e jona. Pjesa e dytë e Kroacisë. Në fund u ndamë me nga një pikë secila.

Atmosferë që nuk përsëritet me lojë të bukur futbolli.

Ëndrra vazhdon!

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit