22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Kurti koncentrohet me një lojë në shesh, dikush e ngacmon “O hala i ri është ky” (VIDEO)

- Advertisement -

Hala i ri është, qata e kena qit kryeministër”, u dëgjua dikush të thoshte derisa Kurti po e përfundonte lojën.

Këtë video e ka publikuar në Twitter asistenti i tij, Arianit Beqiri, i cili e përshkroi si “i saktë edhe këtë herë”.

Pasi përfundoi lojën, Kurti mori duartrokitje nga të pranishmit dhe një pije dhuratë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit