20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Bajrami-Hekuran Muratit: Le ministër, shko në shpi se kjo s’është punë për ty

Ish-ministrja dhe deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, i ka reaguar ministrit të Financave, Hekuran Murati, i cili tha se LDK-ja e ka dërguar në Kushtetuese Ligjin për Çmimet Tavan, ligj me të cilin do të rregulloheshin çmimet e disa produkteve.

Bajrami në reagimin e saj thotë se duhet të jesh tepër i dështuar që në vitin e tretë të mandatit si ministër thua se “LDK-ja s’po me len me punu”.

“Le ministër, shko në shpi se kjo nuk është punë për ty – populli thotë nuk shkon me zor” shkruan Bajrami.

Postimi i plotë:

Ju shkoj mandati me vaj në buzë

Duhesh me qënë tepër i dështuar, kur je në pozitën e ministrit të financave, në vitin e tretë të mandatit dhe i takon një qeverie që i ka të gjitha nivelet e pushtetit e krejt çka ke me thënë është se “LDK-ja s’po me len me punu”.

Le ministër, shko në shpi se kjo nuk është punë për ty – populli thotë nuk shkon me zor.

See more

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit