14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Krimet kibernetike me aksion në gjithë Kosovën

Gjatë mëngjesit të sotëm Departamenti i Hetimeve përmes Drejtorisë për  Hetimin e Krimeve Kibernetike është duke e realizuar një operacion policor, i cili përfshinë disa lokacione të ndryshme, në disa rajone të Kosovës.

Kështu ka bërë të ditur për Lajmi.net, Baki Kelani-zëdhënës në Policinë e Kosovës.

Më tutje Kelani ka bërë të ditur se operacioni policor është duke u realizuar në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë.

Pas përfundimit të operacionit pritet të bëhen të ditura detajet.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit