22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Kourtney dhe Travis marrin këtë vendim për marrëdhënien e tyre

- Advertisement -

Kourtney Kardashian po fillon një kapitull të ri me bashkëshortin e saj, bateristin e Blink-182, Travis Barker, teksa më në fund bashkojnë familjet e tyre. Gjatë episodit të 13 qershorit të “The Kardashians”, ylli i realitetit ndau një përditësim emocionues për situatën e tyre të jetesës, duke zbuluar se ata kanë vendosur të jetojnë së bashku.

Kardashian shpjegoi se kishin marrë kohën e tyre për të gjetur mënyrën më të mirë të jetesës për familjen e tyre të përzier, duke i dhënë përparësi komoditetit të fëmijëve të tyre. “Travis dhe unë me të vërtetë kemi marrë kohën tonë për të kuptuar se ku ka kuptim që ne të jetojmë së bashku, sepse fëmijët janë të gjithë shumë të rehatshëm në hapësirat e tyre,” tha ajo.

Ky hap i rëndësishëm vjen pasi çifti mirëpriti djalin e tyre, Rocky Thirteen në nëntor 2023. Kardashian gjithashtu ka tre fëmijë më të mëdhenj me ish-in e saj, Scott Disick. Gjithashtu dhe Barker ka fëmijë të tjerë.

Kardashian dhe Barker kanë hartuar një plan të menduar për të akomoduar familjen e tyre në zgjerim. “Duket sikur kemi krijuar një plan për momentin”, tha Kardashian. “Ne do të shkojmë në shtëpinë e tij, e cila është një bllok larg dhe më pas do ta rindërtojmë shtëpinë time në të njëjtën kohë, në mënyrë që të mund të jemi të gjithë bashkë, duke jetuar së bashku nën një çati me foshnjën.”

Vendimi shënon një moment historik në marrëdhënien e Kardashian dhe Barker, duke reflektuar angazhimin e tyre për të përzier familjet e tyre pa probleme. Duke jetuar në shtëpinë e Barkerit, e vendosur në mënyrë të përshtatshme vetëm një bllok larg rezidencës aktuale të Kardashian, ata sigurojnë që fëmijët e tyre të mund të kalojnë pa probleme pa prishur rutinat e tyre dhe zonat e rehatisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit