22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Butrint Imeri ‘tërhiqet zvarrë’ me veturë për klipin e tij të ri

- Advertisement -

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri ka ndarë pamje nga xhirimet e klipit të tij të ri.

Në një skenë të klipit që ai ka ndarë së fundmi në InstaStory, këngëtari mitrovicas shihet duke u tërhequr zvarrë nga një veturë në lëvizje, duke përdorur një litar për të shtuar dramën dhe tensionin në skenën në fjalë.

Klipi i ri pritet të publikohet së shpejti.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit