26.1 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Kompania e Kim Kardashian zbulon aksidentalisht masën e saj

- Advertisement -

Fotografia më e mirë ishte e ish-gruas së Kanye West me një bikini dypjesëshe me dizajn gjarpri me rripa, të cilat e shfaqnin sa më shumë barkun e saj të tonifikuar.

Titulli tjetër zbuloi aksidentalisht se çfarë madhësie mban bukuroshja dhe rezulton se është një XS, shkruan DailyMail.

“@KimKardashian vesh bikini “SKIMS” madhësia XS, në “Snake Print”, shpjegoi mbishkrimi i SKIMS.

Në të kaluarën, Kim nuk ka folur shumë për madhësinë ose peshën e saj, megjithëse mendohet të jetë 116 kilogramë.

Imazhet janë realizuar nga fotografi britanik Nick Knight.

   

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit