9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Komandant Malisheva lirohet nga spitali

- Advertisement -

Muhamet Krasniqi, ndryshe i njohur si komandant Malisheva, para disa dite ka pësuar një sulm kardiak në burg.

Ndërsa gjatë ditës së sotme ai është liruar nga spitali i Shkupit. Lajmi është bërë i ditur nga bashkëluftetari i tij Fatmir Reqica.

“Nuk e dija nëse do mund ta përqafoja pas atij operacioni të vështirë.
Falë Zotit, sot është mirë dhe jashtë çdo rreziku për jetën.
Ju faleminderit të gjithve për intersimin ju jemi mirnjohës të gjithve
Urojë të gjithë të jeni të shendetshëm dhe të fryteshem në fushveprimet e juaja”.

Sot me Bashkëluftetarin Komandant Malisheva. Para pak ore oshtë liruar nga spitali dhe u bashkua me ne shokët e idealit…

Posted by Fatmir Reqica on Saturday, January 1, 2022

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit