28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Kjo pritet të jetë 11-shja startuese e Kosovës kundër Norvegjisë

- Advertisement -

Kombëtarja e Kosovës sonte luan ndeshjen miqësore kundër Norvegjisë në Oslo.

Në rrjetet sociale ka filluar të shpërndahet një formacion i mundshëm për ndeshjen që luhet nga ora 19:00, shkruan indeksonline. Franco Foda i ka disa mungesa të rëndësishme për këtë ndeshje, por pritet ta bëjë një formacion të “fortë” për përballjen ndaj Erling Haalandit dhe bashkëlojtarëve të tij.

Në mbrojtje pritet të jetë katërshja: Paqarada, Dellova, Rrahmani dhe Vojvoda.

Kurse në mesfushë, treshja: Idrizi, Berisha dhe Emërllahu.

Formacioni i mundshëm i Foda-s për ndeshjen miqësore sonte:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit