1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Kjo është surpriza që Luizi ia bëri Kiares

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito është një nga çiftet me të përfolura në botën e show bizit.

Romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother Albania’ qe po e vazhdojnë ende edhe sot.

Çifti pasditen e stome e kaluan nën shoqërinë e njeri tjetrit në malin e Dajtit ku kanë ndarë disa momente edhe me ndjekësit.

Mesa duket nuk mjaftoi me kaq, gjatë video Kiara e pyet se cili është destinacioni i radhës qe do i bëjë Luizi surprizë për përvjetorin e tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit