7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

E harroi shpejt Don Xhonin, Ariana na shfaqet pranë këtij bukuroshi (Foto)

Ariana muaj më parë ishte e komentuar në mediat rozë për lidhjen dhe ndarjen e saj me reperin kosovarë.

Don Xhoni asnjëhenuk e pranoi ndarjen nga modelja ruse, madje e ftoi edhe në projektin e tij si modele.

Por sot Ariana, shfaqet më e lumtur se kurrë pranë djaloshit misterioz.

Duket se modës pak i zgjati vuajtja e ndarjës nga Don Xhoni, pasi po e zëvendëson shumë shpejt.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit