1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Kim Kardashian zbulon një tatuazh sekret kushtuar Pete Davidson

Personaliteti televiziv dhe sipërmarrësja duke folur me të dashurin e saj dhe stilistin e flokëve Chris Appleton zbuloi se ajo ka një tatuazh të fshehur, për të cilin ajo madje tha se ndonjëherë harron që e ka. Chris e pyet atë “Në gishtin e vogël?” me Kim duke treguar “Jo, unë nuk bëj tatuazhe në këmbë” dhe Chris duke mbuluar gojën duke i thënë asaj “A nuk bëre diçka këtu?”

Kim e pranon këtë duke thënë: “Po, djema, diçka që nuk e dini për mua” dhe tregon pjesën e brendshme të buzës së saj të poshtme, duke zbuluar një simbol të vogël të pafundësisë.

Videoja e rikthimit në ditën kur bëri tatuazhin e tregon atë në karrige duke thënë “Kështu e festoni SNL me një tatuazh të vogël në orën 4:30 të mëngjesit“. Ajo shton se askush nuk e sheh tatuazhin dhe madje bën shaka se edhe ajo e harron ndonjëherë. Herë pas here do të laj dhëmbët dhe do të shoh diçka të zezë dhe do të them, “Cila është ajo vija e zezë“, dhe pastaj do të them: “Oh, ky është tatuazhi im”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit