4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Ish e dashura e futbollistit të Barcelonës e tepron me veshje, poston fotografi me fustan transparent

Jessica Goikoechea ishte e martuar me Marc Bartra, ish-futbollist i Barcelonës, i cili tashmë luan për ekipin e Betisit.

Modelja katalanase ka postuar një foto me një fustan të zi, me pjesën e sipërme të mbajtur vetëm nga një rrjetë në pjesën e përparme, ndërsa gjoksi i saj është plotësisht i ekspozuar.

Interesant është fakti se ishi i saj ia la një koment me një emoticon fytyre të shkrirë dhe një kokë me një kurorë, shkruan “The Sun”, përcjell lajmi.net.

26-vjeçarja po shkëlqen edhe në rrjetin social “Instagram” me 1.8 milionë ndjesës.

Ndryshe, Bartra është në vështirësi pasi është jashtë fushës për shkak të operacionit në tendinën e akilit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit