33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Kim Kardashian iu komenton Justin dhe Hailey Bieber: Ju dua!

- Advertisement -

Justin Bieber është shumë i dashuruar me gruan e tij, Hailey Bieber.

Muzikanti ndau një video nga një llogari fansash në Instagramin e tij më 15 prill, duke treguar atë dhe gruan e tij duke u përqafuar me njëri-tjetrin në Coachella 2024.

Në atë video komentoi ylli televiziv, Kim Kardashian, duke u thënën: “Ju dua djema”, shkruan People.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit