31.1 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Dea Mishel tregon gjendjen e saj pas ndërhyrjes kirurgjikale: Do më duroni me këtë pamje

- Advertisement -

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 2”, Dea Mishel, para disa ditëve ju është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Së fundmi Dea ka treguar se ndërhyrjen kirurgjikale e ka bërë në kokë.

Dea ka treguar se është enjtur, por tha se me rëndësi është që është mirë me shëndet.

“Ja sa është enjtur. Plaga është pak më mbrapa. S’jam mërzitur që duket kështu rëndësi ka që jam më mirë. Do fryhet dhe do më duroni me këtë pamje.”– ka shkruar Dea duke treguar njërën anë të fytyrës paksa të fryrë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit