12.1 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

Këto janë 3 xhinset trendi në këtë vit

Xhinset vijnë gjithmonë në qindra opsione, por këtë vit do të ketë shumë më tepër variacion se herët e tjera!

Nga stili vintage në ato më “futuristike” – tregu i xhinseve përgjatë këtij viti do të lulëzojë dhe ne nuk dimë si të ndihemi për këtë.

Ja 3 modelet më “in” të sezonit:

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit