19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Këtë fustan si të Linda Morinës nuk mund ta ketë askush

- Advertisement -

Të gjjthë e njohin Linda Morinen, dikur fenomen i rrjteve sociale dhe tejet e përfolur kudo.

Ajo, bënte këngë me çifteli për këdo, gjë e cila edhe e bëri të njohur e të përfolur.

Ani pse nuk është aktive si dikur, Linda Morina poston kohë pas kohe dhe tërheq mjaftë vëmendje tek ndjekësit, por edhe media online, shkruan “Kosovarja”.

Veshja e saj dihet e njihet, e si ky fustan i Lindes rrallë se mund te gjendet.

No description available.

No description available.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit