19.2 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Dario Doka plas “bombën”: Meritoni më shkruante për 4-she në hotel

- Advertisement -

Grimieri i njohur Dario Doka ka shpërthyer ashpër ndaj Meritonit suke e quajtur “injorant, burracak”.

Madje make-up artisti deklaron se ne të kaluarën Meritoni i ka shkruar mesazh, ku i ka kërkuar që të kalonte një natë 4-she me të në hotel. Sipas Darios, kur ky i fundit nuk i pranoi ftesën, Meritoni i bëri bllok.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan ndër të tjera Dario në Instagram.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit