22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Kështu është parashikimi i motit për nesër

- Advertisement -

Mot me temperatura mesatare pritet në pjesën e parë të javës. Nga mesi i javës shkurtimisht priten mundësi për shi e borë dhe rënie e temperaturës.

Sipas Prishtina Weather këtë të martë mbetet mot i butë, me vranësira e intervale me diell.

Përgjatë ultësirave në mëngjes mundësi për mjegull ose mjegullinë.

Temperaturat minimale do të 2 gradë celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 12 gradë celsius.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit