31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Kërçeli vazhdon kritikat për Përparim Ramën: Asnjë projekt i përfunduar deri tani

- Advertisement -

Ilir Kërceli nga Lëvizja Vetëvendosje ka vazhduar kritikat për punën e kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama.

Kërçeli ka akuzuar Ramën se nuk e ka përfunduar deri tani asnjë projekt dhe se shumica e premtimeve përkufizohjeshin me vitin e parë të qeverisjes.

“Përjetime ishte kryefjala e çdo zotimi të këtij kryetari. Po çka po përjetojnë me të vërtetë qytetarët e kryeqytetit”, ka shkruar ndër të tjera Kërçeli.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit