1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Këngëtarja e famshme nuk i lë vend imagjinatës, poston foto provokuese nga shtrati

Mbretëresha e pop-it, Madonna, nuk di të ndalet kur është fjala për postimet provokuese në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja me famë botërore është rikthyer në “Instagram” me të tjera poza shumë seksi të saj.

E zhveshur nga mesi e lart ajo pozon para kamerës dhe falënderon publikun e Barcelonës, për të cilin dha një koncert fantastik.

Në një nga fotot që ka publikuar, 65-vjeçarja tregon gjoksin e saj të cilin e ka mbuluar me një shall të bardhë, ndërsa në një tjetër pozon në mënyrë provokuese mbi krevat.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit