9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Kejvina Kthella ‘ironizon’ me Vëllezërit Mziu

- Advertisement -

Kejvina Kthella është modelja që bën bujë me postimet e saj provokuese.

Ajo ndrrimin e fundvitit e ka kaluar në Dubai bashkë me modelet e tjera të njohura nga Kosova.

Dubai është destinacioni më i shpeshtë i tyre.

Por tashmë kur kemi hyrë në vitin 2022, përmes një postimi ajo ka filluar shakatë e saj por që ka ‘ironizuar; me këngëtarët e njohur kosovarë.

Ajo ka postuar një foto të Vëllezërve Mziu dhe ka shkruar: Ky vit do të jetë ndryshe, ndërkohë pesë vitet e fundit.

Sipas modeles vitet janë të njëjtë sikurse këngëtarët e njohur.

Ajo njihet si modelja më provokuese ku ekspozon shumë nga trupi i saj.

TË NGJASH

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit