25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Adelina Tahiri nxjerr krejt gjoksin në fushë

- Advertisement -

Adelina Tahiri mori sërish vëmendje.

Këngëtarja kosovare e cila është distancuar nga muzika po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Nuk mungojnë fotot e shumta të Adelines ku tregon përditshmërinë dhe jetën e saj luksoze.

Së fundmi ajo ka treguar mënyrën se si e ka festuar Vitin e Ri.

Adelina ka festuar në mbrëmje muzikore bashkë me bashkëshortin e saj, avokatin e njohur maqedonas.

Ndërkohë ajo mori vëmendje me veshjen e saj, kryesisht me setin e zi në të cilin ekspozoi gjoksin tej mase.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit