5.1 C
New York
Sunday, April 2, 2023

Buy now

Kejvina Kthella bëhet brune: Me që imazhin mbas bigut se ndryshoj dot thash të ndryshoj flokët

Modelja Kejvina Kthella ka ndryshuar pamje së fundmi.

Nga biondina joshëse, tani është bërë brune dhe me flokë të gjatë.

Por, ajo që mori vëmendje është mbishkrimi i saj që ka bërë në postim.

”Me që imazhin mbas bigut se ndryshoj dot thash të ndryshoj flokët”, ka shkruar ajo teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente.

Kujtojmë se, ky mbishkrim i Kejvinës ka të bëjë pas skualifikimit nga Big Brother VIP Albania me që e goditi me shuplakë banorin tjetër, Luiz Ejlli.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit