9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Kaq bukur dukej Selena për ditëlindjen e të dashurit të saj

- Advertisement -

Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez njihet për stilin e saj të mahnitshëm.

E këtë e shfaqi edhe për ditëlindjen e të dashurit të saj, Benny Blancos.

Ajo u vesh me një fustan të kuq të ndezur që nuk kishte se si të mos binte në sy.

Përndryshe, Selena dhe Benny që nga konfirmimi i lidhjes të tyre janë të pandashëm.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit