24.8 C
New York
Friday, May 24, 2024

Buy now

Albumi i tretë i Dua Lipës publikohet më 3 maj

- Advertisement -

Dua Lipa ka paralajmëruar albumin e tretë.

Ajo ka njoftuar se albumi i tretë do të titullohet “Radical Optimism” dhe do të publikohet më 3 maj.

Bashkëpunëtorët e saj përfshijnë Kevin Parker të Tame Impala, Danny L. Harle, Tobias Jesso Jr. dhe Caroline Ailin.

Më poshtë gjeni listën e këngëve të albumit

1.End Of An Era
2.Houdini
3.Training Season
4.These Walls
5.Whatcha Doing
6.French Exit
7.Illusion
8.Falling Forever
9.Anything For Love
10. Maria
11. Happy For You

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit