33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

“Kam me t’vra”: Gashi i AVONET-it thotë se u kërcënua nga një biznesmen në prani të policisë

- Advertisement -

Rrjeti i OJQ-ve “AVONET” ka lëshuar një komunikatë përmes së cilës ka njoftuar se drejtori i saj ekzekutiv, Kenan Gashi, është kërcënuar me jetë.

Në komunikatën e lëshuar, AVONET pretendon se Gashi është kërcënuar në prani të policisë nga ana e një biznismeni.

“Ka me t’vra, ka me t’myt, ka me ta shkatërru familje” – i dyshuari ju ka drejtuar Gashit dhe është vërsulur për sulmim, por policia ka intervenuar menjëherë duke e kapur sulmuesin” – thuhet në komunikatën për medie të AVONET-it.

Komunikata e plotë:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit