30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Joshëse dhe me stil, Era Istrefi publikon fotot krahë Noizyt – Dyshja gati ta “djegin” rrjeti

- Advertisement -

Pas performancës së saj ‘hot’ në videoklipin më të ri “Më humbe”, Era Istrefi ka publikuar disa fotografi të tjera që kanë marrë vëmendjen e publikut.

Era shihet në krahë me Noizyn, ku kanë paralajmëruar edhe hitin e radhës që po vjen.

Era duket joshëse dhe me shumë stil, teksa fotografitë e publikuara kanë marrë një numër të madhë pëlqimesh në rrjetet sociale.

Ndryshe, Era Istrefi vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ylli kosovar që brenda një kohe të shkurtër, ka arritur të radhitet përkrah emrave me famë botërore dhe suksesi i saj s’ka të ndalur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit