-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

“Ja unë, ja kjo” – Blero paralajmëron largimin nga shtëpia, kapet edhe me Bucin (Video)

Është vetëm fillimi i këtij ‘Prime’ dhe banorët janë ndezur në momentet e para, e me këtë ritëm edhe po vazhdojnë.

Një deklaratë të fortë dha edhe Blero i cili tha se “këtë të premte, ose ai ose Linda do largohen nga shtëpia”.

Nga kjo deklaratë në bisedë u përfshi edhe Buci, të cilit Blero nuk i kthente përgjigje.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit