9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Ismaili: Bedriu është një politikan jo i zakonshëm dhe një profesionist shembullor

- Advertisement -

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, ka mirëpritur vendimin e partisë së tij për të zgjedhur Bedri Hamzën si kandidat për kryeministër të ardhshëm të Kosovës.

Ismaili tha ndër të tjera se Hamza është “një politikan jo i zakonshëm dhe një profesionist shembullor”

Ai foli në superlativë edhe për kryetarin Memli Krasniqi, duke thënë se “kushdo që e njeh mirë Memlin, e di që ai politikën asnjëherë nuk e ka parë si instrument për të arritur qëllimet e veta.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit