12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Ish-burri e ish-kunatat flasin zi e terr për të, Violeta Kukaj befason me veprimin

Arsyeja janë pretendimet e ish kunatave të saj, të cilat e akuzuan këngëtaren për mashtrim të ish bashkëshortit.

Këngëtarja, e cila vitet pas divorcit ka pësuar një transformim total në pamje, thjeshtë po e vazhdon aktivitetin e saj, shkruan Kosovarja”.

Violetë Kukaj, nuk është ndjerë në lidhje me këto çështje, duke i lënë të lira mediat dhe komentuesit të flasin pafund.

Trupi i Violetes veç po rregullohet, se ajo po i jep zor.

 

PROMOTED

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit