24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Ish-banorja e BBV çmend rrjetin me format e saj trupore, e veshur me bikini

- Advertisement -

Vesa Smolica ishte një nga banoret që krijoi një zhurmë të madhe gjatë qëndrimit të saj në BBV. Situatat e saj me Heidin dhe Romeon e kanë sjellë herë pas herë në qendër të vëmendjes. Që pas përfundimit të eksperiencës së saj në formatin e dashur të publikut, Vesa ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale por dhe nëpër intervista të ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja është duke kaluar disa pushime të qeta në bregun e detit, ku mesa duket pas një eksperience ku ishte e izoluar, këto pushime ishin pikërisht ato që i nevojiteshin.

Artistja ka zgjedhur që të ndajë me ndjekësit e saj copëza nga pushime e saj por një ndër videot që ka marrë pëlqime pafund është teksa ajo tregon format e saj perfekte trupore.

E veshur me bikini, Vesa shihet të pozojë para kameras, ku shumë fansa kanë komplimentuar artisten për trupin e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit