25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

I thonë se ka qenë në koma për 10 vjet, shikoni reagimin e tij (Video)

- Advertisement -

Një burrë i cili kishte arritur në pikën kulmore të pirjes së drogës dhe ishte afër vdekjes, pas një gjumi të rëndë që e kishte kapluar për orë të tëra, familjarët e tij vendosën që dhomën ta shndërrojnë në spital.

Në të vendosën tv, shtratin, aparatet, si dhe “mjekët” për t’i treguar që kishte qenë në koma.

Ai u zgjua kur afër ishte infermierja dhe më pas erdhën edhe mjekët një nga një për t’i bërë provat që ishte çdo gjë në rregull me trupin e tij.

Një burrë i cili kishte arritur në pikën kulmore të pirjes së drogës dhe ishte afër vdekjes, pas një gjumi të rëndë që e kishte kapluar për orë të tëra, familjarët e tij vendosën që dhomën ta shndërrojnë në spital.

Në të vendosën tv, shtratin, aparatet, si dhe “mjekët” për t’i treguar që kishte qenë në koma.

Ai u zgjua kur afër ishte infermierja dhe më pas erdhën edhe mjekët një nga një për t’i bërë provat që ishte çdo gjë në rregull me trupin e tij.

Për ta parë reagimin e tij, klikoni këtu.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit