25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Dafina heq një gjurmë nga e kaluara, kërkon ndihmë nga fansat

- Advertisement -

Shumica e artistëve shqiptarë mbulohen nga tatyazhet.

Ajo njihet si një prcedurë e vështirë.

Por ka nga ata që pendohen pasi e bëjnë një gjë të tillë.

Në këtë pozitë është gjendur këngëtarja Dafina Zeqiri e cila shquhet për numrin e madh të tatuazheve në trup të cilin vazhdon ta shtojë vit pas viti.

Këngëtarja është penduar dhe ka vendosur që ta heqë një tatuazh të realizuar vite më parë.

Meqenëse është më specifik, ajo ka kërkuar ndihmë përmes rrjeteve sociale ku ka pyetur fansat se nëse një shërbim i tillë i heqjes së këtij tatuazhi bëhet në Kosovë apo Shqipëri.

Këngëtarja numëron shumë tatuazhe në trupin e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit