28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Hoxhaj i uron ditëlindjen Kadri Veselit: Deri në ditën e pashmangshme të lirisë – edhe 100

- Advertisement -

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj i ka uruar ditëlindjen ish-kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili gjendet në Hagë.

Hoxhaj në urimin e tij ka thënë se lufta e Veselit për liri, askush asnjëherë nuk mund ta rishruajë.

Luftën e Kadri Veselit për liri dhe të shokëve të tij, askush asnjëherë nuk mund ta rishkruajë. Deri në ditën e pashmangshme të lirisë – edhe 100, kryetar Kadri Veseli!” – ka shkruar Hoxhaj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit