1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Historia e ndarjes me të fejuarin dhe akuzat për tradhti, rrëfimi prekës i Vesës (Video)

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Vesa Vllasaliu ka ndarë një histori prekëse brenda shtëpisë.

Ajo ka treguar historinë për lidhjen me ish të fejuarin e saj.

Rrëfimi për ndarjen dhe akuzat për tradhëti, mund t’i dëgjoni në videon e mëposhtme:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit