-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Hana ndan momente të lumtura me Mozzikun dhe Loredanën

Mozziku dhe Loredana kaluan një fundjavë të lumtur së bashku.

Kjo u bë e ditur nga postimi që Loredana postoi nga profili i Hanës në Instagram.

Një udhëtim me dy prindërit nuk ka si mos ta lumturonte Hanën e vogël.

Duket se dy artistët më në fund kanë gjetur gjuhën e duhur për të funksionuar si dy prindër të divorcuar, shkruan “Kosovarja”.

Fytyrat e tyre të lumtura flasin më shumë se gjithçka.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit