7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Afërdita Dreshaj më të dashurin nuk njihen për Halloween

Afërdita Dreshaj me të dashurin e saj duket se e shijuan shumë festën e Halloween-it.

Të dy të maskuar dhe më një kostum të zi që jepni imazhin e disa filmave të frikshëm.

Afërdita zgjodhi që këtë festë ta ndaj edhe me mikesha dhe familjare të saj.

Ju duket e frikshme modelja sonte?

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit