26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Halit Gashi sjell këngë për bashkëluftëtarin Shaqir Krasniqi

- Advertisement -

Këngët kushtuar çlirimtarëve e dëshmorëve çdo herë janë krenari dhe emocion, po kush tjetër i këndon më mirë heronjëve sesa shoku dhe bashkëluftëtari Halit Gashi, i cili sot ka sjell këngën më të re kushtuar Shaqir Krasniqit

Kompozimin dhe orkestrimin e këngës e ka bërë Arjon Gashi kurse për tekstin e këngës është përkujdesur Faruk Krasniqi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit