22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Halil Kastrati, i gatshëm t’ia ndërtojë shtëpinë Albin Kurtit

- Advertisement -

Humanisti Halil Kastrati ka thënë se është i gatshëm që të ndihmojë  në ndërtimin e një shtëpie për kryeministrin Albin Kurti në rast se ai ka nevojë.

Kastrati në emisionin “Frontal” në T7 ka thënë se beson që shqiptarët e marrin përsipër që kryeministrit t’ia ndërtojnë shtëpinë.

“Unë jo. Unë nuk ndërtoj shtëpi, ndërtojnë shqiptarët dhe besoj që kryeministrit ia marrin përsipër që t’ia ndërtojnë shtëpinë. Nesër nëse e dijnë që vërtet ka nevojë edhe vet i pari inkuadrohem që ta bëj me shtëpi”, ka thënë ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit