22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Habit Rike Roçi: Nuk e dua burrin futbollist se ata dëmtohen shpejt

- Advertisement -

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 3, Rike Roçi, ka qenë e ftuar së fundmi në studion e ‘Fiks Fare’.

Bashkë me dy moderatorët Dori dhe Devi, modelja ka folur mbi jetën private si dhe për planet e së ardhmes.

Ajo edhe u ngacmua për shkak të paraqitjeve të saj atraktive si dhe origjinalitetit që ka.

Foto: Screenshot/YouTube

Pjesë nga biseda mes tyre në studio:

Devi: Pas dole nga BBV3 the se u ndave nga i dashuri. Tani në çfarë statusi je?

Rikja: Bosh, bosh, bosh se s’kam pse të gënjej.

Devi: Nëse do ishe përball ndonjë futbollisti të bukur, do ta zgjidhje që të bëheshe plot?

Rikja: Futbollist? Po futbollistët dëmtohen shpejt, unë nuk dua meshkuj që dëmtohen.

Dori: S’ka faj o Devi se futbollistët 30 vjeç marrin fund. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit