9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Gresa Hoti gjen paqe në mbulesën islame

- Advertisement -

Gresa Hoti me familje po shijon ditë të lumtura në Dubai.

Gresa e veshur me veshje islame dhe me mbules në kokë ndihet më e lumtur se kurrë.

Ajo këto ditë të muajit të shenjët të Ramazanit po i kalon me dy prindërit e saj, shkruan “Kosovarja”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit