31.2 C
New York
Friday, June 21, 2024

Buy now

Graciano thumbon Heidin: “Si t’u duk që nuk u përmende te mesazhi i Donaldit”?

- Advertisement -

Teksa banorët u mblodhën të gjithë mbrëmjen e djeshme në living, për të lexuar mesazhet e ardhura nga familjarët, dashamirësit e tyre dhe jo vetëm në ‘Big Love’, Romeo u surprizua nga Donaldi me një mesazh tepër emocionues.

Ajo që u pa në mesazh gjë e cila është vënë re dhe nga banorët e tjerë, ishte fakti që Heidi nuk u përmend asgjëkundi.

E megjithatë Heidi nuk ka mundur ti shpëtojë pyetjes së Gracianos, i cili e ka pyetur ditën e sotme se si ajo u ndje teksa pa që Donaldi nuk e përmendi askund.

Heidi u shpreh se për të nuk ka asnjë problem dhe është diçka shumë normale, sepse në fund të fundit ajo i njeh të afërmit e Romeos dhe për më tepër i ka takuar prindërit e tij nga afër.

Është super normale. S’kam gojë fare me fol sepse i kam njohur shoqërinë, familjen, e kam kuptuar që janë në siklet sepse duhet të shikosh dhe pak nga jashtë çfarë bëhet.”

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit