16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Gjenerata e re e policisë pritet të ketë 463 kadetë, ftohen për të nënshkruar kontratat (LISTA)

- Advertisement -

Dje ka diplomuar gjenerata e 59-të e policisë së Kosovës, ku 445 pjesëtarë të rinj kanë veshur uniformen dhe sot kanë nisur punën në terren.

Ndërsa sot, policia ka njoftuar kandidatët e rinj të kualifikuar në konkursin e fundit që të paraqiten për të nënshkruar kontratën dhe për të nisur mësimet në shkollën për siguri publike në Vushtrri.

“Kandidatët në listë duhet të paraqiten në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë, Stacioni Policore Qendra, rr “Luan Haradinaj” pa nr, Prishtinë për nënshkrimin e kontratës sipas orarit në listën e poshtëshënuar”:

LISTA

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit