27.1 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Goditet për vdekje me makinë një 17-vjeçar në Fushë Krujë

- Advertisement -

Një aksident ka ndodhur në Fushë Krujë. Një veturë ka goditur për vdekje një  17-vjeçar.

Ndërsa shoferi i makinës është shoqëruar në komisariat për veprimet e mëtejshme, raporton abcnews.al.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit