-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Gjashtë konkurrentë të nominuar për këtë javë – kush kë e nominoi?

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova është zhvilluar procedura e nominimeve.

Banorët kanë nominuar nga dy banorë bashkëngjitur me dy arsye, përpos Bleros i cili ka qenë i nominuar automatikisht nga Blerando dhe Shqipja.

Pos Bleros, në nominim kanë shkuar Adri-Iliriana, Alba, Domeniku, Linda dhe Buci.

Lista më poshtë ju njofton me nominimet – kush kë nominoi?

Buci ka nominuar Lumbardhin dhe Albyn.

Alby ka nominuar Bucin dhe Lindën.

Blero ka nominuar Lindën dhe Bucin.

Edona ka nominuar Lindën dhe Bucin.

Besi ka nominuar Lumbardhin dhe Lindën.

Azemi ka nominuar Lindën dhe Edonën.

Ganiu ka nominuar Shqipen dhe Edonën.

Vesa ka nominuar Lindën dhe Metin.

Linda ka nominuar Ganiun dhe Azemin.

Santiana ka nominuar Monikën dhe Lumbardhin.

Meti ka nominuar Shqipen dhe Besin.

Domeniku ka nominuar Lindën dhe Monikën.

Adri dhe Iliriana kanë nominuar Lindën dhe Besin.

Alba ka nominuar Lindën dhe Albyn.

Lumbardhi ka nominuar Bucin dhe Santianën.

Monika ka nominuar Bucin dhe Santianën.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit